Zimowe miesiące w Kostrzynie nad Odrą obfitują w szereg atrakcji dla mieszkańców i turystów. Dom Kultury przygotował bogaty program, który na pewno przypadnie do gustu zarówno miłośnikom muzyki, jak i teatru. Od koncertów po dyskusyjne kluby filmowe – każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Warto zapoznać się z kalendarzem wydarzeń, aby nie przegapić okazji do wzięcia udziału w lokalnych inicjatywach.
W najbliższą niedzielę, 18 stycznia, odbędzie się koncert Gordonowski pod nazwą „Zima lubi dzieci”, który rozpocznie się o godzinie 15:00 w sali widowiskowej Kręgielni. To wyjątkowe wydarzenie skierowane do najmłodszych mieszkańców, które na pewno dostarczy wielu radości. Dwa tygodnie później, 25 stycznia, odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, również w sali widowiskowej, gdzie wszyscy będą mogli wziąć udział w muzycznych i tanecznych atrakcjach.
Na koniec miesiąca, 29 stycznia, zaplanowano „Muzyczne Raczkowanie”, które będzie miało miejsce o 16:30 w sali 13. To doskonała okazja do wprowadzenia maluszków w świat muzyki. Tego samego dnia, jednocześnie o godzinie 18:00, zaprasza również Dyskusyjny Klub Filmowy, w którym omawiany będzie film „Pierwszy dzień mojego życia”. Równocześnie, także o tej porze, odbędzie się próba generalna spektaklu „Ptaki” w holu Domu Praktyk Twórczych, co stanowi świetną szansę na kulturalne doznania. Wszyscy mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą są serdecznie zapraszani do uczestnictwa w tych wydarzeniach!
Źródło: Kostrzyńskie Centrum Kultury
Oceń: Wydarzenia w Kostrzynie nad Odrą na styczeń 2026
Zobacz Także


